Tomasz Żur         +48 600 800 856
Michał Kozubek  +48 784 060 781

Kontenerowa stacja paliw

Kontenerowe stacje paliw służą do magazynowania i dystrybucji cieczy. Najczęściej znajdują zastosowanie w przypadku firm dysponujących sporą flotą samochodów (np. przedsiębiorstwa logistyczne), na terenach budowlanych, gospodarstwach rolnych oraz przy stacjach kolejowych i parkach maszynowych. Oprócz podstawowego wyposażenia można zaopatrzyć je również w elementy dodatkowe, takie jak np. oświetlenie, filtry szklane, separator wody, warstwy izolowane czy system monitoringu. Każda kontenerowa stacja paliw posiada odpowiednie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, świadczące o jej jakości i trwałości. Zbiorniki przed dystrybucją do klienta przechodzą dodatkowe testy sprawdzające ich szczelność oraz nienaruszalność konstrukcji, co gwarantuje otrzymanie niewadliwego produktu. Warto dodać, że niezbędna dokumentacja techniczna stacji jest zgodna z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego.

Czytaj więcej

Zalety kontenerowej stacji paliw

Stacje dostępne są w różnych wersjach pojemnościowych i posiadają różną liczbę komór, dlatego na pewno każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich aktualnych potrzeb. Zbiorniki wyposażone zostały w optymalne zabezpieczenie wewnętrznej powierzchni dzięki zastosowaniu profesjonalnych powłok, odpornych na działanie przechowywanej cieczy. Konstrukcja większości sprzętów umożliwia sprawny i bezproblemowy transport kontenera. Dzięki temu stacja może być zlokalizowana właśnie w tym miejscu, w którym właśnie jest najbardziej potrzebna. Korzystanie z kontenerowej stacji paliw wiąże się także z niskimi kosztami zakupu paliwa ze względu na hurtowe ceny oraz lepszą kontrolą jego zużycia. Dużą zaletą jest również brak konieczności korzystania z zasobów stacji zewnętrznych. Z tego względu na skorzystanie z kontenerowej stacji paliw decydują się osoby, które poszukują krótkotrwałego rozwiązania, ale również przedsiębiorcy stawiający na całkowite uniezależnienie się od innych punktów sprzedających paliwo.

Dlaczego warto wybrać kontenerowe stacje paliw z naszej oferty?

Dzięki wieloletniej obecności na polskim rynku i ogromnemu doświadczeniu w branży paliwowej możemy zagwarantować wszystkim klientom stacje wykonane z materiałów najwyższej jakości, cechujące się ergonomicznością i stabilnością. Są również łatwe w obsłudze.

  • Do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób, biorąc pod uwagę potrzeby klienta.
  • Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy dostawy do harmonogramu klienta.
  • Oferujemy kompleksową obsługę klientów, a nasi pracownicy zawsze chętnie udzielą dodatkowych porad i zaproponują konkurencyjne ceny.