Kąciki kawowe z wyposażeniem

Oferujemy Meble Kącików Kawowych Wraz z Wyposażeniem.

W naszej ofercie znajdą państwo również kąciki kawowe w różnych konfiguracjach.
Oferujemy pełne wyposażenie wszystkie akcesoria tak aby spełniły państwa oczekiwania.
Wykonujemy meble sklepowe pod istniejące aranżacje sklepów stacji oraz małych punktów gastronomicznych.

Profesjonalny kącik kawowy na stację paliw od firmy ToMiService

Od dłuższego już czasu to wcale nie cena paliw ma decydujący wpływ na wybór konkretnej stacji benzynowej przez klienta czy zyski czerpane przez jej właściciela. Najczęściej istotne są tutaj inne czynniki, takie jak atmosfera panująca w sklepie przy stacji, jego wystrój, zakres oferty gastronomicznej, a także kącik kawowy. Ten ostatni element nierzadko jest kluczowy dla sukcesu obiektu tego typu, ponieważ jak pokazują liczne statystyki, Polacy najczęściej piją właśnie kawę zamawianą na stacjach paliw.

Jeśli chodzi o nowoczesny i dostosowany do potrzeb klientów kącik kawowy stacja paliw powinna uwzględniać go przede wszystkim w dobrze wyeksponowanej formie. Zamiast ukrywać go w dalekich zakamarkach sklepu, warto postawić na mini-kawiarnię usytuowaną w miejscu widocznym już od samego wejścia. Cechami dobrego kącika kawowego jest również jego wyposażenie, które nie powinno ograniczać się wyłącznie do ekspresu i podajnika na kubki. W jego konstrukcji należy znaleźć przestrzeń na mieszadełka, serwetki, tekturowe ochronki na gorące kubki, pokrywki czy rozmaitego rodzaju dodatki smakowe do ciepłych napojów, takie ja np. cynamon lub płatki czekolady.

W ToMiService proponujemy Państwu kąciki kawowe na stacje paliw wyposażone w pełni kompleksowo. Nasze usługi obejmują pełne wsparcie w zakresie doboru akcesoriów kącika, jego optymalnego usytuowania w ramach sklepu oraz opracowania projektu idealnie dopasowanego do wystroju Państwa stacji i dostępnej w niej przestrzeni. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zaoferować m.in. kąciki:

– w wersji kompaktowej, na pojedynczy ekspres i podstawowe akcesoria,
– z dodatkowym panelem z półeczkami,
– wyposażone w dystrybutory na kubki, pokrywki, mieszadełka i chusteczki,
– z wbudowanym koszem na śmieci,
– wielostanowiskowe dla dużych obiektów.

Jednocześnie gwarantujemy wykonanie kącika kawowego zgodnie z oczekiwaniami – z dowolnych wskazanych przez klienta materiałów oraz z atrakcyjnymi wizualnie, podświetlanymi, wyklejanymi lub drukowanymi panelami informacyjnymi, takimi jak cennik lub menu.

Dodatkowo przeprowadzimy także kompleksowy montaż kącika kawowego na stacji paliw oraz przeszkolimy Państwa pracowników z jego wydajnej obsługi i konserwacji. Współpracując z firmą ToMiService w zakresie kącików kawowych, zyskują Państwo pewność zindywidualizowanej obsługi od etapu przygotowania projektu, po jego wykonanie oraz wsparcie serwisowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.