Lady sklepowe

Lady sklepowe w ofercie ToMiService

Lada kasjerska to niezbędny element wyposażenia sklepu bez względu na charakter jego asortymentu. Stanowi ona miejsce pracy kasjera, przyjmowania płatności oraz pakowania zakupionych towarów. Lada do sklepu to rzecz, której nie może zabraknąć w żadnym sklepie spożywczym, piekarni, punkcie meblowym, odzieżowym, drogerii, kiosku, ani na stacji benzynowej. Przede wszystkim nie może jednak zabraknąć jej w Państwa sklepach.

W asortymencie firmy ToMiService znajdują się lady kasjerskie o różnych rozmiarach, zróżnicowane także pod względem designu. Do Państwa dyspozycji oddajemy elementy o różnorodnej funkcjonalności, dostosowane do każdego wnętrza. Posiadamy lady wykonane w całości z drewna, jak również lady metalowe, czy przeszklone. Te ostatnie sprawdzają się doskonale, w kontekście odpowiedniej ekspozycji produktów w strategicznej lokalizacji tuż przy samej kasie. Z racji, że nasze witryny wykonywane są ze szkła hartowanego, stanowią doskonałe zabezpieczenie przed kradzieżą wartościowych towarów, takich jak chociażby wyroby jubilerskie.

Lady sklepowe – sprzedaż i montaż

Nasze lady projektujemy tak, by umożliwić Państwu rozmieszczenie ich w sklepie w niemal dowolnej konfiguracji – pojedynczo, w formie ciągu albo wyspy otwartej i zamkniętej. W niektórych przypadkach, takich jak np. stoiska w centrach handlowych, umożliwia to skonstruowanie całego punktu sprzedaży wyłącznie przy użyciu samych lad sklepowych. Jako firma ToMiService, zajmujemy się jednak nie tylko sprzedażą, ale także oferujemy szybki, fachowy montaż elementów. Proponujemy także aranżacje pomieszczeń handlowych oraz magazynowych, dzięki którym, będą Państwo w stanie w optymalny sposób zagospodarować dostępną przestrzeń użytkową.

Wszystkie proponowane przez nas produkty zakupić można zarówno za pośrednictwem strony, jak i w sklepie stacjonarnym. Punkt naszej firmy znajduje się pod adresem św. Pawła 11, Chorzów 41-500 i to właśnie do niego kierujemy wszystkich z Państwa, zainteresowanych zapoznaniem się z naszą ofertą na żywo. Ponadto w razie wystąpienia jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, za pośrednictwem wiadomości, adresowanej na nasz e-mail: tomiserwis@wp.pl lub poprzez jeden z niniejszych numerów telefonu: 600800856, 784060781. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości oraz pomożemy dobrać produkty najbardziej dopasowane do Państwa oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się z resztą asortymentu firmy ToMiService oraz jednocześnie zapraszamy do podjęcia współpracy.

wyposażenie sklepów