Projekty stacji paliw i aranżacja wnętrz

Stacje benzynowe od dawna odgrywają szerszą rolę niż tylko dostarczycieli paliwa. Klienci mają wobec tego znacznie większe wymagania dotyczące asortymentu oraz wyposażenia sklepowego. Właściwa aranżacja stacji paliw to jedyny sposób na to, aby sprostać ich oczekiwaniom, a jednocześnie zyskać przychylną opinię, za czym idą kolejne korzyści. Dlatego polecamy przyjrzeć się temu, co mamy do zaoferowania w tej dziedzinie.

Projektowanie stacji paliw zgodne z zasadami sztuki

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie wykończenia stacji benzynowych. Co więcej, nieustannie poszerzamy nasze kompetencje. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że skorzystanie z naszej pomocy wiąże się z otrzymaniem fachowej, a przy okazji zgodnej z najnowszymi trendami usługi. W efekcie wizualizacje stacji paliw spełnią wszelkie standardy.

Jedną z najistotniejszych podstaw naszej działalności jest przeprowadzenie inwentaryzacji obiektu przed inwestycją. Dokonujemy ją w obecności klienta. To znany na całym świecie standard, który pozwala dokładnie zaprezentować i skonsultować wprowadzane zmiany, a także przedstawić szereg możliwości, spomiędzy których zleceniodawcy swobodnie wybierają. Wykończenie stacji paliwowej jest więc nieustanną współpracą mającą na celu wypracowanie rozwiązań przynoszących satysfakcję każdemu, kto przekroczy próg obiektu: od osób potrzebujących skorzystać z oferty, aż po pracowników.

Kompleksowe wizualizacje stacji paliw

Skupiamy się na pełnym wyposażeniu obiektów związanych z przemysłem paliwowym. Oznacza to pomoc w doborze nie tylko kas czy regałów, ale także sprzętu gastronomicznego i akcesoriów reklamowych. Należy traktować je jako całość, która ma niebagatelny wpływ na całościowe wykończenie stacji benzynowej. Obiekt może dzięki temu zmienić się nie do poznania i wyeksponuje najważniejsze strefy w sklepie. Warto dodać, że wysokiej jakości meble nadają się do pomalowania na dowolny kolor z palety barw RAL. Możliwości są więc niemal nieograniczone.

Wykończenie stacji benzynowej krok po kroku

Współpracę rozpoczynamy od inwentaryzacji obiektu, a następnie stworzenia profesjonalnego projektu 2D. W ten sposób zleceniodawcy mają wgląd do tego, jak będą przebiegać dalsze etapy realizacji. W międzyczasie przygotowujemy też oddzielny projekt dla sanepidu, który wymaga spełnienia wszystkich wymogów higieniczno-sanitarnych. Nasi klienci mogą wobec tego skupić się wyłącznie na szczegółach związanych z wyposażeniem. Resztą zajmiemy się samodzielnie.

Kolejnym krokiem jest opracowanie zawierającego schematy mebli czy kolorystki projektu 3D. Ma on na celu dokładne wyobrażenie przestrzeni po modernizacji. To czas, w którym można wprowadzać jeszcze wiele zmian, aby uzyskać najbardziej zadowalające efekty, zwłaszcza w zakresie rozmieszczenia stref kasowych i regałów systemowych, a także składającej się z wielu elementów strefy bistro. Projekt wnętrza stacji benzynowej obejmuje też dobór materiałów. Doradzimy wybór najkorzystniejszego rozwiązania.

Na samym końcu przystępujemy do prac wykończeniowych. Ustawiamy zamówiony sprzęt oraz meble, wymieniamy akcesoria, podpinamy szyldy, instalujemy elewacje ażurowe – słowem zajmujemy się wszystkim, co jest potrzebne do realizacji.

Aranżacja wnętrz stacji paliw – najważniejsze zalety

Po przeprowadzeniu kompleksowego wykończenia można spodziewać się wielu korzyści. Wśród nich najważniejsze jest zwiększenie walorów estetycznych pomieszczeń, co bezpośrednio przekłada się na wrażenia podczas korzystania z oferty stacji benzynowej. Klienci znacznie chętniej robią zakupy w nowocześnie urządzonym miejscu, a co najważniejsze – często do nich wracają. Wystarczy przemyślane projektowanie stacji paliw, aby zwiększyć zyski. Ponadto odpowiednie ustawienie elementów wyposażenia pozwala klientom od razu znaleźć to, czego potrzebują, a nawet zachęcić ich do kupna czegoś więcej, niż tylko paliwa.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich, których interesuje fachowe projektowanie stacji benzynowych. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie związane z naszą ofertą.