Regały siatkowe

Nasza oferta rozszerzyła się o regały z tyłami siatkowymi.

Regały siatkowe są idealnym rozwiązaniem dla obiektów handlowych o słabym naświetleniu. Ustawienie regałów wzdłuż witryn okiennych pomaga doświetlić obiekt światłem dziennym oraz dodaje pomieszczeniom wizualnej lekkości. W ofercie posiadamy regały wysokie oraz gondole. Na życzenie Klienta wykonujemy również półki siatkowe, które są lekkie oraz przepuszczają wodę i światło.

Regały siatkowe sklepowe

ToMiService jest producentem najwyższej jakości regałów siatkowych. W ofercie mamy modele o zróżnicowanej głębokości, długości i wysokości, co pozwala na wybór sprzętu najlepiej dopasowanego do indywidualnych wymagań oraz charakterystyki obiektu. Produkty są dostępne w kilku kolorach.

Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje regałów siatkowych. Proponujemy regały koszowe, modułowe, skośne oraz proste. W ofercie mamy ponadto mobilne modele na kółkach, które można łatwo przesuwać i transportować, w zależności od bieżących potrzeb. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, możemy zaproponować również rozwiązania niestandardowe, dopasowane indywidualnie do oczekiwań odbiorcy i specyfikacji lokalu. Gwarantujemy korzystne ceny oraz szybką dostawę zamówień. Służymy ponadto doradztwem w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań.

Regały siatkowe – wszechstronne zastosowanie

Dostarczane przez nas regały stanowią niezbędne wyposażenie powierzchni handlowych, takich jak sklepy, apteki, hurtownie czy stacje paliw. Nadają się doskonale do ekspozycji owoców, warzyw, pieczywa, odzieży, obuwia, drobnych narzędzi oraz dowolnych innych przedmiotów. Funkcjonalne regały koszowe sprawdzają się ponadto w magazynach, halach, centrach logistycznych, a także biurach czy lokalach usługowych.

Oferowane regały koszowe wyróżniają się ergonomicznością. To nowoczesne i praktyczne rozwiązania cechujące się funkcjonalnością oraz łatwym i szybkim montażem. Zostały wykonane z dużą precyzją z dobrej jakości materiałów, co wpływa na ich użyteczność oraz trwałość. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom regały siatkowe sklepowe są odporne na korozję, zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałe i solidne sprzęty umożliwiają maksymalne wykorzystanie powierzchni każdego pomieszczenia. Ich przemyślana konstrukcja daje możliwość swobodnego przemieszczania się, a także wygodnego umieszczenia na półkach dowolnych produktów. Stabilna budowa wpływa na bezpieczeństwo użytkowania regałów siatkowych sklepowych.

Regały siatkowe w ofercie TomiService
Przykładowy regał siatkowy
Montaż regału siatkowego
Przykładowa realizacja regału siatkowego
Tak wygląda regał siatkowy