Regały do magazynków oraz biur

Wiele zakładów potrzebuje dobrze zorganizowanego miejsca do składowania towarów lub narzędzi niezbędnych do pracy. Oznacza to konieczność zainwestowania w różnego rodzaju konstrukcje służące magazynowaniu. Najlepiej pod tym względem sprawdzają się metalowe półkowe regały do magazynu. Wyróżniają się licznymi zaletami, które ułatwiają uporządkowanie przestrzeni, a także dostęp do potrzebnych w danym momencie przedmiotów. Zobacz, co nasza firma ma do zaoferowania w tej dziedzinie.

Zastosowanie metalowych regałów do magazynu

Znajdujące się w tej kategorii produkty zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o przestrzeniach magazynowych, które są wykorzystywane zarówno w sklepach, jak i profesjonalnych magazynach czy innych lokalach. Równie dobrze można je zastosować w warsztatach, a nawet biurach, gdzie regał półkowy stanowi miejsce do odkładania narzędzi pracy czy przechowywania rzeczy osobistych pracowników. W każdym z tych przypadków metalowe konstrukcje doskonale wywiązują się z zadania dzięki swojej nieskomplikowanej budowie oraz pojemności.

Różne wymiary regałów do magazynów

Jesteśmy w stanie wykonać struktury w kilku wariantach, które jak najlepiej odzwierciedlają zapotrzebowanie naszych klientów. Występują one w różnej wysokości oraz szerokości, a nawet głębokości. Dzięki temu regał do magazynów danego typu pomieści jak najwięcej towarów bez zajmowania zbyt dużej powierzchni półkowej.
Obecnie oferujemy wysokość między 1800 a 2200 cm, szerokość w zakresie 600–1200 cm oraz głębokość między 400 a 600 cm (przy czym najwyższa wartość dotyczy tylko konstrukcji metalowych o długości 1200 cm). To obecnie najpopularniejsze rozwiązania, ale jesteśmy otwarci na inne propozycje. Jeśli istnieje techniczna możliwość ich wykonania, podejmiemy się tego zadania.

Lekkie metalowe regały do magazynu

Do szczególnych atutów naszych produktów należy zaliczyć niewielką wagę. Pomimo swoich rozmiarów są one bardzo proste w składaniu oraz przenoszeniu z miejsca na miejsce. Półkowe regały do magazynów sprawdzą się więc zwłaszcza tam, gdzie często dochodzi do reorganizacji przestrzeni lub planuje się w przyszłości pewne zmiany. Warto przy okazji dodać, że metalowe elementy są na tyle lekkie, by można było je przesunąć nawet przy pełnym obładowaniu towarami. Przebudowa przestrzeni składowania staje się dzięki temu możliwa w dowolnym momencie.

Prosty montaż regałów do magazynu półkowych

Lekkość w znaczącym stopniu przyczynia się też do ułatwienia składania poszczególnych części konstrukcji. Do tego dochodzi jeszcze ich nieskomplikowana budowa. W efekcie montażu metalowych regałów do magazynu może podjąć się nawet niedoświadczona osoba. Połączenie ze sobą części półkowych jest intuicyjne, a przez to bardzo szybkie. To idealne rozwiązanie w miejscach, które trzeba w jak najkrótszym terminie wypełnić profesjonalnymi systemami składowania.

Wytrzymałe regały do magazynu

Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały. Wlicza się w to ocynkowana stal, która odpowiada za podwyższoną wytrzymałość struktury na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia, wgniecenia czy zarysowania. Dzięki temu metalowe regały do magazynu zachowują swoje parametry wytrzymałościowe przez jak najdłuższy okres nawet w trudnych warunkach. Ponadto powierzchnia zabezpieczona cynkiem jest niewrażliwa na szereg czynników atmosferycznych, więc może być stosowana na zewnątrz. Jednak dla konstrukcji półkowych najważniejsza jest odporność na skrajne temperatury oraz wilgoć, która może pojawić się podczas składowania niektórych produktów.

Wykończenie metalowych regałów do magazynu

To, że proponowane przez nas produkty umieszcza się w przestrzeni magazynowej, nie oznacza, że muszą one być nieestetyczne. Wręcz przeciwnie – zadbaliśmy o to, aby metalowe regały półkowe wyróżniały się bardzo dobrym wyglądem. W efekcie cały magazyn wygląda znacznie lepiej, co poprawia samopoczucie korzystających z niego osób. Stanowi też jasny sygnał dla pracowników, że pracodawcy dbają o każdy aspekt działalności przedsiębiorstwa. Elementy z ocynkowanej stali możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL.

Koszt zakupu regałów do magazynu

Liczy się nie tylko jakość systemu składowania i jego estetyka, ale też cena. Pod tym względem spełniamy wszelkie wymagania dzięki indywidualnej wycenie regałów półkowych do magazynu. Przy obliczaniu kosztu wykonania bierzemy pod uwagę m.in. liczbę zamówionych elementów metalowych czy ich wymiary. W ten sposób klienci zyskują pewność, że płacą dokładnie za to, czego potrzebują do swojej firmy.

Pomoc w wyborze półkowego regału do magazynu

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji tego typu konstrukcji, dlatego chętnie podzielimy się naszą wiedzą w tym zakresie. To pomaga klientom podjąć najlepszą decyzję przy doborze rozwiązań, których potrzebują w danym miejscu. Przy okazji odpowiemy na każde pytanie związane z zastosowaniem czy wyceną metalowego regału półkowego do magazynu. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Regał do magazynu
Regał do biura