Systemy regałów piekarniczych

Prezentujemy Państwu Systemy regałów piekarniczych.

Regały zostały zaprojektowane tak aby optymalnie eksponować umieszczone w nich produkty.
Do budowy regałów zostały wykorzystane wysokiej jakości certyfikowane materiały.
Na budowę regałów składają się półki wykona tak aby okruchy pieczywa nie gromadziły się na ich powierzchni tylko opadały do specjalnego osadnika w formie szuflady umieszczonej u dołu regału. Co pozwala zachować czystość powierzchni eksponowanej oraz ułatwia usuwanie okruchów. Ponadto półki mają możliwość zmiany nachylenia konta.
Oświetlenie zostało tak zaprojektowane aby podkreślało eksponowane produkty. Przeszklone drzwi frontowe dopełniają efektu.
Szczyty regałów wyposażone są w możliwość umieszczenia opisów piekarni lub reklam.

Systemy regałów piekarniczych

Zdając sobie sprawę z faktu, jak ważną kategorię asortymentu stanowi świeże pieczywo, oferujemy solidne, sklepowe regały piekarnicze, idealnie sprawdzające się przy sprzedaży chleba, bułek, rogali oraz innych produktów. Zaprojektowane z troską o każdy szczegół, pozwalają w optymalny sposób wyeksponować walory umieszczonych w nich produktów. Wykonane z certyfikowanych materiałów, wysokiej klasy witryny i meble cukiernicze znajdą zastosowanie w sklepach spożywczych, dyskontach i supermarketach, piekarniach oraz ciastkarniach, a także w restauracjach, hotelach i wszędzie tam, gdzie prowadzona jest sprzedaż różnego rodzaju wypieków.

Regał piekarniczy – niezbędny w piekarni i sklepie spożywczym

Oferujemy wysokiej jakości systemy regałowe dla piekarni, cukierni oraz sklepów, zapewniające porządek, funkcjonalność i atrakcyjną prezentację pieczywa na sklepowych półkach. Konstruowane według specjalistycznych projektów, spełniają unikalne wymagania stawiane branży piekarniczej. Regały na pieczywo do sklepu mogą być wyposażone w specjalne kosze lub półki, umożliwiające wygodne układanie i prezentację różnorodnego asortymentu. Wszystkie meble z naszej oferty zostały również zoptymalizowane pod kątem łatwego dostępu do produktów, umożliwiając ich szybkie, higieniczne pobieranie oraz łatwe uzupełnianie zapasów.

W naszej ofercie mamy szeroką gamę rozwiązań, które mogą Państwo łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb swojej piekarni lub sklepu spożywczego. Niezależnie od rozmiaru lokalu, zaproponujemy funkcjonalne meble, pozwalające na optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni.

Co wyróżnia systemy regałów piekarniczych od ToMiService?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważny jest wybór odpowiedniego rozwiązania do ekspozycji wyrobów piekarniczych, dlatego prezentujemy najważniejsze zalety oferowanych przez nas systemów regałów na pieczywo.

Materiały przystosowane do kontaktu z żywnością

Każdy regał piekarniczy został wykonany z materiałów, które spełniają najwyższe standardy higieniczne i są przeznaczone do kontaktu z żywnością. Oferujemy konstrukcje trwałe, łatwe do czyszczenia i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Osadnik na okruchy u dołu regału

W celu zapewnienia porządku w sklepie piekarnicze systemy ekspozycji pieczywa są wyposażone w specjalne szuflady osadnikowe. Rozwiązanie to zapobiega pozostawaniu okruchów na półkach, poprawiając estetykę i pozwalając łatwo utrzymać czystość.

Regulowane kąty nachylenia półek

Każdy regał na pieczywo oferuje opcję regulacji nachylenia półek. Dzięki niej można łatwo dostosować kąt nachylenia do rodzaju i wielkości produktów, aby zapewnić ich najlepszą ekspozycję i widoczność dla klientów.

Przeszklone drzwi frontowe

W celu zabezpieczenia i zachowania atrakcyjnej prezentacji wypieków meble sklepowe mogą zostać wyposażone w drzwi zewnętrzne, pozwalające klientom zobaczyć produkty, jednocześnie chroniąc je przed zanieczyszczeniem i utratą świeżości.

Atrakcyjne oświetlenie

Dzięki odpowiednim systemom oświetleniowym, piekarnicze regały sklepowe na pieczywo lepiej podkreślają walory świeżych wypieków, czyniąc je atrakcyjniejszymi i jeszcze bardziej kuszącymi dla klientów.

Dodatkowa przestrzeń reklamowa

Oferujemy możliwość umieszczenia szyldu sklepu bądź piekarni w szczytowej części mebla. Dodatkowe miejsce na reklamę wspiera promocję marki i pomaga klientom skojarzyć ją z konkretnym asortymentem.

Odpowiednia pojemność

Proponowane systemy regałów piekarniczych wyróżniają się dużą pojemnością, pozwalającą pomieścić w sobie szeroki wybór wypieków, bez względu na ilość i różnorodność Państwa produktów.

Dlaczego efektowna ekspozycja pieczywa na regałach jest ważna?

Przemyślana i atrakcyjna prezentacja wypieków w sklepie ma kluczowe znaczenie dla sprzedawców. Estetycznie zaprezentowane na sklepowych regałach pieczywo skupia uwagę klientów, oddziałując na zmysły wzroku, węchu oraz smaku. Ciekawa ekspozycja zachęca do bliższego przyjrzenia się produktom, przyciągającym zapachem oraz efektownym wyglądem. Jednocześnie, pachnące chleb, bułki czy ciastka tworzą przyjazne i atrakcyjne środowisko zakupowe, zachęcające do dłuższego przebywania w sklepie. W przypadku piekarni oferujących szeroki wybór wypieków ich odpowiednie zaprezentowanie znacznie ułatwia przedstawienie różnorodności asortymentu. Pod wpływem smacznie wyglądających i apetycznych wypieków, klienci często podejmują spontaniczną decyzję o zakupie wyrobów cukierniczych.

Stojaki cukiernicze i regały na pieczywo idealnie dopasowane do każdej piekarni

Poszukują Państwo stojaków cukierniczych i sklepowych regałów na pieczywo, które będą idealnie dopasowane do sklepu lub piekarni? W ToMiService mamy idealnie dopasowane rozwiązania piekarnicze, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających sprzedawców. Z naszymi produktami stworzą Państwo funkcjonalne i estetyczne środowisko dla swoich wypieków i pieczywa. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością wsłuchamy się w Państwa potrzeby, odpowiadając na nie w najlepszy możliwy sposób!