Sprzedaż regałów sklepowych

W naszej ofercie znajdą Państwo regały sklepowe w wielu konfiguracjach szerokości oraz głębokości półek, regały na akcesoria, gondole wolnostojące, regały prasowe i wiele innych.
Wszystkie nasze oferowane produkty można zamówić w pełnej palecie RAL.
Na życzenie klienta wykonujemy regały do sklepu z wstawkami drewnianymi.
Oferowane regały sklepowe umożliwiają pełna konfiguracje wysokości półek oraz są kompatybilne względem siebie co oznacza że można przenosić półki regałów pomiędzy sobą zachowując odpowiednią szerokość modułu.
Do regałów oferujemy wszystkie potrzebne akcesoria takie jak listwy cenowe, haczyki, osłony, przegrody itp.

Zapraszamy do kontaktu

Regał sklepowy
Sprzedaż regałów sklepowych
Przykładowy regał sklepowy

Sprzedaż regałów sklepowych

W ToMiService wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, poszukujących solidnych i nowoczesnych rozwiązań dla obiektów handlowych, oferując szeroki wybór regałów sklepowych oraz magazynowych wraz z niezbędnymi akcesoriami. W naszym katalogu znajdą Państwo szeroki wybór metalowych oraz drewnianych witryn sprzedażowych, które sprawdzą się zarówno w małych osiedlowych sklepach, jak i w hipermarketach. Ich zalety to m.in. pełna dowolność w zakresie konfiguracji wysokości półek, przystosowanie do łączenia poszczególnych modułów w systemy regałowe czy możliwość zamówienia dowolnego koloru z palety RAL. Wszystko to sprawia, że sprzedawane przez nas regały prasowe, wolnostojące gondole czy meble do ekspozycji pieczywa cieszą się tak ogromną popularnością.

Metalowe regały sklepowe – porządek w sklepie i na półkach

Zapewnienie właściwej organizacji zarówno na sali sprzedażowej, jak i jej zapleczu to jedno z kluczowych wyzwań, przed którymi stoją przedsiębiorcy prowadzący działalność handlową lub magazynową. Odpowiedni metalowy system regałowy na zamówienie wraz z dedykowanymi akcesoriami pozwala zapewnić ład i estetyczny wygląd produktów, ułatwiając klientom lub pracownikom magazynu szybkie zlokalizowanie poszukiwanego towaru.

Bez względu na to, czy potrzebują Państwo praktycznego systemu do przechowywania mniejszych produktów, np. artykułów prasowych, czy regałów na towary o większych rozmiarach, jesteśmy w stanie precyzyjnie dostosować się do Państwa potrzeb. Pełen zakres regulacji pozwala na swobodne dopasowywanie wysokości półek do rodzaju i gabarytów zmieniającego się asortymentu.

Z kolei dedykowane akcesoria do regałów sklepowych, takie jak przegrody na wydawnictwa prasowe, listwy cenowe czy magazynowe osłony z plexi, znacznie rozszerzają ich funkcjonalność, gwarantując jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb sprzedawców.

Wolnostojące i przyścienne regały metalowe

Niezależnie od rozmiaru i układu Państwa lokalu, jesteśmy w stanie dostarczyć na zamówienie wysokiej klasy regały sklepowe, w tym prasowe, w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego biznesu. Nasza kolekcja obejmuje zarówno wolnostojące metalowe gondole, akcesoria które można dowolnie rozmieścić w sali sprzedażowej, jak i funkcjonalne magazynowe moduły, idealne do wykorzystania wolnych ścian. Bogata oferta pozwala optymalizować układ sklepu, wykorzystując każdy dostępny metr kwadratowy jego powierzchni.

Regał metalowy – solidność i bezpieczeństwo

Inwestując w wytrzymały i odporny na trudy codziennego użytkowania regał sklepowy metalowy, zyskują Państwo produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących solidność i ponadprzeciętną trwałość. Dzięki wzmocnionej stalowej konstrukcji oraz zastosowaniu regulowanych półek o wysokiej nośności nasze prasowe, sklepowe i magazynowe meble na zamówienie wytrzymują duże obciążenia, co pozwala na przechowywanie nawet ciężkich towarów. Ponadto, elementy metalowe są odporne na korozję i uszkodzenia, co przekłada się na długotrwałe użytkowanie bez konieczności wykonywania częstych konserwacji.

Zalety metalowych regałów sklepowych

Dostępne w naszej ofercie rozwiązania i akcesoria projektujemy w sposób pozwalający na optymalne wykorzystanie przestrzeni, tak, by móc pomieścić w niej większą ilość towarów. Modułowa konstrukcja, która charakteryzuje zarówno nasze modele sklepowe, jak i regały magazynowe na zamówienie, umożliwia łatwe dostosowanie układu mebli do zmieniających się potrzeb. Wykonane ze stali metalowe konstrukcje oraz półki są łatwe do utrzymania w czystości, co ułatwia utrzymanie wysokiego poziomu higieny w sklepie lub magazynie. Z kolei ich nowoczesna, minimalistyczna estetyka sprawia, że doskonale prezentują się w każdym wnętrzu, umożliwiając efektowną i skuteczną ekspozycję towarów w dyskoncie, salonie prasowym, cukierni oraz wielu innych punktach.

Akcesoria i dodatki do regałów metalowych

Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroka gama dodatków, które umożliwiają jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału mebli sklepowych. Oferujemy idealnie dopasowane akcesoria do regałów metalowych, takie jak m.in.:

  • dodatkowe półki,
  • kosze na produkty,
  • wieszaki i uchwyty,
  • listwy cenowe,
  • przegrody i osłony,

a także wiele innych przydatnych rozwiązań zwiększających funkcjonalność i ułatwiających ekspozycję towarów w obrębie sklepu, piekarni lub salonu prasowego. Dostępne zarówno w sprzedaży seryjnej, jak i na indywidualne zamówienie regały sklepowe i magazynowe wraz z akcesoriami znacząco ułatwiają pracę sprzedawcom, a klientom pomagają w robieniu szybkich i bezproblemowych zakupów.

Regały metalowe – szeroka gama zastosowań

Choć wykonane z metalu meble ekspozycyjne są często spotkane w sklepach spożywczych, skala ich zastosowania jest o wiele szersza. Regały metalowe na zamówienie doskonale sprawdzą się również przy sprzedaży wielu innych produktów, takich jak odzież, elektronika, artykuły prasowe, kosmetyki czy narzędzia. Dzięki ich wszechstronności i trwałości z powodzeniem można wykorzystywać je w różnego rodzaju punktach handlowych, przestrzeniach magazynowych, a nawet w warsztatach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą metalowych mebli i akcesoriów. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, służąc wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie wyposażania sklepów, kiosków prasowych, magazynów, stacji paliw oraz innych punktów sprzedaży, zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Państwa biznesu.