Wyposażenie i akcesoria do stacji paliw

Nasza oferta skupiona jest na kompleksowym wyposażeniu obiektów związanych z przemysłem paliwowym.
W skład oferty wchodzą:

Wyposażenie stacji paliw
Wyposażenie stacji paliw
Meble na stacji paliw
Meble na stację paliw

Kompleksowe wyposażenie stacji benzynowych

ToMiService oferuje Państwu nowoczesne, zaprojektowane na indywidualne zamówienie wyposażenie stacji paliw. Usługa, którą proponujemy, adresowana jest do firm prowadzących strefy gastronomiczne oraz sklepy i punkty obsługi klientów na stacjach benzynowych. W zależności od Państwa potrzeb zaprojektujemy i dostarczymy zarówno typową, jak i najbardziej niestandardową zabudowę salonu sprzedażowego, części restauracyjnej oraz przestrzeni biurowej.

W ramach świadczonych usług dostarczamy:

  • meble na stacje paliw i regały systemowe,
  • sprzęt kuchenny i gastronomiczny,
  • zabudowę bistro oraz stref kasowych,
  • akcesoria promocyjne i reklamowe.

Meble na stacje paliw

Biorąc pod uwagę intensywną eksploatację, której podlegają meble do stacji benzynowej, proponujemy Państwu solidne, sprawdzone rozwiązania, takie jak regały systemowe, lady, stoliki, krzesła oraz ławki. Dostępne w naszej ofercie meble, podobnie jak pozostałe wyposażenie, łączą w sobie najwyższą jakość, nowoczesną estetykę oraz zaawansowaną funkcjonalność. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie przygotować dedykowany projekt zabudowy wnętrza stacji benzynowej oraz jego cyfrową wizualizację. Dzięki temu wszystkie dostarczone przez nas rozwiązania będą w pełni odpowiadały Państwa potrzebom oraz standardom sieci handlowych w zakresie obsługi klienta. Dostarczane przez nas regały systemowe oraz meble na stacje paliw dostępne są w dowolnych kolorach z palety RAL!

Sprzęt gastronomiczny i pozostałe wyposażenie stacji benzynowej

Oprócz bogatej palety mebli dla stacji paliw oferujemy Państwu również kompleksowe wyposażenie punktu gastronomicznego w naszym sklepie internetowym. Maszyna do przygotowywania hot-dogów oraz innych przekąsek, czy profesjonalny ekspres do kawy to dziś równie ważne elementy wyposażenia stacji benzynowych, co dystrybutory, kompresor czy odkurzacz samochodowy. Mając tego pełną świadomość, proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zabudowy strefy bistro oraz organizacji przestrzeni gastronomicznej na prowadzonej przez Państwa stacji. W naszej ofercie znajduje się również bogaty wybór akcesoriów reklamowych, które ułatwią efektowną i skuteczną ekspozycję aktualnych promocji oraz produktów polecanych Klientom.

Zapewniamy profesjonale doradztwo w zakresie wyposażenia stacji paliwowej. Jeśli potrzebują Państwo dedykowanego projektu lub wizualizacji, która zaprezentuje proponowane wyposażenie w Państwa przestrzeni, z przyjemnością służymy taką usługą. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny oraz ustalenia szczegółowych warunków współpracy.